• info@firmarehberekle.com
  • 0 553 984 2016

MEDYAWEB KURUMSAL WEBSİTE PAKETLERİ

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
111 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Medya Web
  • ADRES: Selimiye Mah. Tarhan Sok. No:1 D:5 Osmangazi Bursa / Türkiye
  • TELEFON: 0 (850) 309 9440
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:01 - 00:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Tüm Cihazları Bir Sitede Birleştirdik. Günümüzde internet kullanımı, Masaüstü, Dizüstü, Tablet PC, Telefonlar, TV ve benzeri cihazlarda yaygınlaşmıştır. Bu çerçevede web sitelerinin de tüm cihazları desteklemesi temelinde hareket ediyor ve sitelerimizi güncel teknolojileri kullanarak tasarlıyor ve hazırlıyoruz. Siteye giren ziyaretçiler, kullandıkları cihaza göre web sitesi gezinimi yapma avantajına sahip oluyorlar.
Web Sitenizi Tasarlıyor ve İçeriklerinizi Yüklüyoruz
Web sitenizin teslimatında kurumsal bir sitede olan muhtemel her şey olacaktır. Hakkımızda sayfası, iletişim sayfası, iletişim formu, referans galerisi, fotoğraf galerisi, anket, haber bölümü, ürün kategorileri vb. gibi bölümler olduğu gibi bunun dışında firmanızın ve sektörünüzün özelliğine göre eklemeler yapılmaktadır.
Tüm sitelerimiz SEO uyumludur
Web site paketlerimizin içeriğinde temel seo (arama motoru optimizasyonu) hizmetleri ile web siteniz hedeflediğiniz kelimelerde arama motorları tarafından ( Google, Yandex vb. ) ön sıralarda çıkacaktır. Sektörünüzün özelliği ve kelimenin rekabet oranına göre istenildiği takdirde raporlama yapılmaktadır.

FİRMA EKLE

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.