• info@firmarehberekle.com
  • 0 553 984 2016

MONAR GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LTD. ŞTİ.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
75 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Mehmet akınİskender
  • ADRES: Malte Plaza Bağlarbaşı Mh. Atatürk Cd. Sakarya Sk. No:35/23 Maltepe – İstanbul
  • TELEFON: 0 (533) 604 4315
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS SAATLERİ 09:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Monar Gümrük Müşavirliği sektöründe 15 yıllık bir tecrübenin sonunda, farklı Gümrük Müşavirlik firmalarında çalışarak, farklı müşteri yapıları, farklı çözümler üreten firmalarda deneyim kazanılarak kurulmuş butik bir firmadır. Kurumsal devasa ofislerin hantallığı ile değil, Butik hizmet vermenin dinamik yapısıyla, Bilgi çağı vizyonu ile sentezlendiği, tedarik zinciri sürecinin en önemli halkalarından birisi olan Gümrük Müşavirliği mesleğinin paydaşı olarak 2023 yılında gücünü ve desteğini iş ortaklarından alarak Malte Plaza’daki genel merkezinde kurulmuştur.

Kurum, projeleri, tedarik zincirinde güvenilir, mevzuata hâkim, müşterilerinin menfaat ve yasal yükümlülüklerini koruyan ve meslek erbapları arasında saygıdeğer bir paydaş olma mottosuyla çıktığı yolunda, Türkiye Cumhuriyeti Kanunları çerçevesinde hizmet vermektedir.

Sektörüne farklı bir bakış açısı getirmeyi hedefleyen Monar Gümrük Müşavirliği,
bu kapsamda yaptığı uygulama ve yatırımlar hakkında kurumsal web sitesi, sosyal medya ve diğer yayın organlarından duyurular yapmaktadır.

Sektörümüzün en önemli kriteri olan mevzuata uygun şekilde işlemleri tahsis etmenin yanı sıra, kurum içerisinde çalışanlarına mutlu ve adil bir çalışma ortamı sağlamış ve çalışan Memnuniyetinin en önemli motivasyon kaynağının bilincinde olan organizasyondur. FİRMA EKLE

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.