• info@firmarehberekle.com
  • 0 553 984 2016

SUTEMA Su Arıtma Sistemleri

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
73 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Furkan Bey
  • ADRES: Şefkat Mah. Dr. Besim Ömer Cad. No:5/C Keçiören / Ankara
  • TELEFON: 0 (312) 339 7343
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:01 - 00:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

SUTEMA Su Arıtma Sistemleri 1986 yılında kurulmuş olup 37 yıllık ticari hayatı boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi aktarıyoruz. Firmamız müşterilerimizin gerçek ürün ihtiyacını belirleyip özel tasarımlar yapabilmekte, suyunuzun kalitesi ve kullanım amacınıza göre alternatifli çözümler üretebilmektedir. Firmamız içme-kullanma suyu, deniz suyu, proses suyu ve saf su üretimi, havuz ekipmanları ve kimyasalları satışı, montaj ve teknik servis hizmetlerini başarıyla yürütmektedir.
Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmasının sonucu kısa sürede sektörde söz sahibi olmuştur. Satmış olduğu ürünlerde mutlaka garanti ve yedek parça olgusunu ön plana çıkararak ticari faaliyetini sürdürmüştür.
Hedefimiz su arıtma sistemlerinde lider olmaktır. Olabildiğince en lezzetli ve sağlıklı suyu sizlere içirebilmektir. Güçlü mali yapısı, ticari ilişkileri ve uzman kadrosu ile faaliyet alanındaki her türlü talebe cevap verebilmektedir.
Hedefi olan dürüst ticaret ile başarıyı yakalayıp iş istihdamı yaratarak ülke ekonomisine katkı sağlamak ve işimizi layığıyla yapmaktır.
Faaliyet konumuzda ülkemiz ve uluslararası projelerde söz sahibi olmak teknolojik değişimleri yakından takip ederek, gerekli revizyonları zamanında yapmak, kurumsallaşan sürecini tamamlayarak müşteri ve çalışanlarımız tarafından sektörde öncelikli tercih edilen firma olmanın haklı gururunu taşıyan bir yapıya ulaşmaktır.

FİRMA EKLE

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.